Byk czy niedźwiedź? PayPal jest gospodarzem $242M w handlu kryptograficznym w ciągu 24 godzin

Codzienna krypto-objętość płatności giganta PayPal wzrosła do rekordowej wysokości ponad 240 milionów dolarów.

Globalny dostawca płatności PayPal

Globalny dostawca płatności PayPal podwoił swój poprzedni rekord kryptograficzny wolumenu, z 242 mln dolarów aktywów cyfrowych zmieniających się w rękach na platformie podczas 11 stycznia.

Według kryptońskiego agregatora danych rynkowych Nomics, wczorajszy obrót karłowaty PayPal poprzedni rekord ilościowy w wysokości 129 mln dolarów nagrane na 6 stycznia. Od stycznia 1, dzienny wolumen wzrósł o 950% z 22,8 dolarów.

Wraz ze wzrostem wolumenu PayPal’a, który nastąpił pośród rajdu Bitcoin’a w nowe wszechczasowe wzloty, amerykańska firma płatnicza wydaje się być coraz bardziej popularna wśród handlowców detalicznych. Nuggets News“ Alex Saunders stwierdził, że wzrost wolumenu PayPal’a jest prawdopodobną oznaką rosnącej popularności wśród handlowców detalicznych, tweetując:

Handel detaliczny przybył. @PayPal wyczyścił wczoraj 242 miliony dolarów w sprzedaży kryptońskiej. To prawie dwa razy więcej niż poprzedni rekord.

Pomimo tego, że wielu członków społeczności kryptograficznej chwali wejście PayPala do kryptońskiego systemu za kierowanie nowych użytkowników w stronę zasobów cyfrowych, inni skrytykowali PayPala za stworzenie „zagłębionej“ społeczności kryptograficznej, która nie obsługuje funkcji wypłacania środków – użytkownik Twittera Toomas Zobel spekulował, że wzrost wolumenu może wynikać z kapitulacji detalicznej:

„Czy istnieje sposób, aby sprawdzić, czy to był wolumen kupna czy sprzedaży? W tym ogromnym hałdzie może to być po prostu kapitulacja sprzedawców detalicznych, a nie presja kupujących“.

Сzy wolumen w PayPalu jest byczy czy niedźwiedzi

Dyskusja na temat tego, czy wolumen w PayPalu jest byczy czy niedźwiedzi, toczy się wkrótce po tym, jak prezes Nexo Antoni Trenchev spekulował, że ostatni krach Bitcoina z poziomu przekraczającego 40 tys. dolarów był spowodowany przez inwestorów detalicznych spieszących z realizacją zysków.

Usługi kryptograficzne PayPal są dostępne za pośrednictwem giełdy Paxos‘ ItBit. PayPal wybrał ItBit do obsługi transakcji kryptograficznych po uruchomieniu cyfrowych usług obrotu aktywami w październiku 2020 roku.

Oczekuje się, że w najbliższych miesiącach PayPal będzie oferował usługi kryptograficzne swoim 26 milionom sprzedawców, co prawdopodobnie spowoduje dalszy wzrost popytu na usługi kryptograficzne spółki.

This entry was posted in PayPal. Bookmark the permalink.

Comments are closed.